Заходь у Світограй і дитину розвивай!
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Художня література

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вітаємо у книжковому магазині Світограй і відразу почнемо з того що знайомтво дитини зі світом книг починається із вивчення абетки, після якої батьки в більшості випадків привчають дитину до постійного читання. Для того, щоб Ваша дитина читала постійно, її слід зацікавити, що саме по собі є достатньо тяжким завданням, з яким, як показує практика, відмінно впоралася саме художня література і її можна купити за найкращою ціною у нашому магазині Світограй.
 Художня література представляє із себе цікаві оповідання, поєднані сюжетом та підпорядковані певному принципу побудови писаного тексту, яка сприятливо впливає на словарний запас дитини та прискорює вивчення дитиною мови. Це досягається шляхом уявлення дитиною усіх тих подій, про які вона читає у книжці, де все описуєть не сухим текстом як у науковому трактаті, але із різноманітними забарвленнями мови, алегоріями, крилатими виразами, метафорами, прямою мовою тощо. Через широке використання у художній літературі мовних прийомів дитина швидше починає правильно будувати своє мовлення, більше слідкує за змістом сказаного нею та показує кращі результати у швидкості та усвідомленні при читанні. 
Якщо долучити до вже описаних позитивних чинників читання художньої літератури ще й те що вона може зацікавити не тільки дитину, а й дорослу людину на довгий час, можливо зрозуміти що у випадку коли Ви не знаєте що подарувати на День народження, Різдво, Новий рік або з нагоди іншого свята, то Ваш вибір – книга у жанрі художньої літератури, яку можна купити у магазині Світограй з продажу розвивальної, художньої літератури для дітей. Даруючи художню літературу дитині Ви з великою вірогідністю подаруєте їй незабутні враження від прочитаного, а якщо дорослому – можливість побути мрійником та пофантазувати про те, що б він або вона робили за тих обставин, у які головних героїв ставить сюжет художньої книги. 
Читання художньої літератури допомагає розвивати креативність, яка життєво необхідна працівникам деяких професій, таких як митці, скульптори, архітектори, вчителі, музиканти та винахідники. Всі ці галузі поєднує потреба мислити нестандартно та чимось постійно надихатися протягом роздумів про те як би зробити свою працю краще.
Але є ще одна категорія людей, які потребують художню літературу – школярі та дошкільнята. Оскільки саме художня література в усіх можливих фарбах описує як технічні, так і соціальні явища, то саме на прикладах героїв з творів художньої літератури дитина може навчитися як правильно відповідати на певні питання, як робити не можна та що може трапитися якщо поводитисебе певним чином. На прикладі, описаного автором художнього твору, героя дитина активно розвиває свої соціальні навички та вчиться на його прикладі, переймаючи від героя найкращі якості його характеру та поведінки, такі як сміливість, доброту, надійність, дружність, оптимізм, моральну стійкість, дисциплінованість та винахідливість. Навчаючись у героїв художньої літератури дитина отримує можливість саморозвитку та натхнення для покращення якихось власних навичок чи поводження із урахуванням її власного характеру та обставин в яких вона знаходиться. 
Сміливо можемо передбачити питання про ціну художньої літератури у Світограй. Але наша команда намагається зробити ціну литячої літератури доступною і низькою для усіх охочих долучитися до читання та зацікавити клієнтів, які досі вагаються на купівлю собі, своїй дитині або як подарунку, художньої літератури привабливою ціною за привабливу якість, широкий асортимент художньої літературі у нашому інтернет-магазині Світограй.
Сподіваємося, і Ви не залишитеся у стороні від читання цікавої художньої літератури.

Вгору