Заходь у Світограй і дитину розвивай!
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Книжка-картонка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Серед усіх книжок для дітей дошкільного віку більше за все популярні книжки–картонки. Це пов’язано із їх низькою ціною, міцністю, простотою, довгим строком життя навіть у не дуже обережної дитини або дитини, яка тільки-но вчиться читати. У порівнянні із іншими книжками, які надруковано та продумано саме для дошкільнят, книжки-картонки відрізняються особливим різноманіттям, адже їх низька ціна та різноманітність тем, з огляду на які вони задумувалися, наприклад Космос, Тварини, Ферма, Фрукти і овочі, Вчимо літери, Вчимо цифри, Готуємо руку до письма та інші, дають змогу  масово забезпечити дітей дошкільної групи цікавою та надзвичайно привабливою дитячою літературою.  До того ж, кожна така книга-картонка має певну особливість. У таких книжках дитина зможе малювати маркером-фломастером, а потім стерти усе написане і писати знову, скільки їй захочеться. Також є книжки із віконцями, з якими Ваша дитина зможе гратися під час вивчення нової інформації або читання, що зробить її проведення часу із книгою довгим і незабутнім, а батьків – щасливими і задоволеними результатом. Розвивальні картонки з оченятами схожі на кумедну іграшку для найменших діток.

Така книга буде дуже доречна у випадку, коли Ви не знаєте що подарувати своїй маленькій дитині дошкільного віку. Подаруйте дитині книгу! Така книга-картонка буде яскравим подарунком для Вашої дитини та допоможе їй у розвитку своїх здібностей, дошкільному навчанні, підніме їй настрій і подарує велику кількість емоцій.              

Як уже зазначалося, така книга дуже стійка до вологи і механічного впливу. Батькам не потрібно буде хвилюватися за не дуже дбайливе ставлення до книги-картонки з боку дитини, яка ще не має потрібних навичок при використанні книг. Це не означає що книга «безсмертна», але її відносно низька ціна повністю виправдовується надійністю і простотою, що дозволить дитині вчитися писати, читати, рахувати, впізнавати та мислити, набиратись нових позитивних емоцій.

Вгору