Заходь у Світограй і дитину розвивай!
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Ранній розвиток

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вітаємо у розділі товарів, необхідних для раннього розвитку розумових здібностей, розвитку мовлення, розвитку логіки та дрібної моторики дитини. Як відомо, перші кроки у саморозвитку для дитини є надзвичайно важливими, тому наш сайт пропонує широкий вибір товарів саме для першого розвитку дитини віком від 0 до 5 років. У магазині Світограй ви зможете купити дитячу розвивальну літературу на багато тем: абетка для вивчення алфавіта, вчимо цифри, вчимо кольори, вчимо форми, вчимо фігури, дні тижня, місяці, пори року, англійська абетка, логіка, логопедія і багато інших тем. Перші енциклопедії для найменших і книги на картоні.

        На нашому сайті книжок для дітей Світограй можливо з легкістю та за доступною ціною обрати і купити книги та розвивальні товари для зовсім маленьких, які ще не вміють читати але вчать літери та цифри, алфавіт український та алфавіт англійський. Без навичок читати по буквах дитина не зможе розвиватися у подальшому, але добре підібрана під бажання дитини розвиваюча книжечка про алфавіт допоможе дитині вивчити мову для подальшого спілкування та саморозвитку.

        Те саме стосується вивчення дитиною цифр та чисел. Дитячі книжки, орієнтовані на дітей віком до 3 років, допоможуть батькам навчити дітей рахувати. Коли дитина до 5 років вчиться читати та рахувати за допомогою подібної дитячої книги-посібника, для неї відкриються нові горизонти пізнання світу через навчання мови, яка допоможе у спілкуванні та навчанні дитини, а також дитина вчиться лічити об’єкти які оточуватимуть її напротязі усього її життя.

Окремо зазначаємо що книжки про виховання найменших дітей та навчання дітей цифрам та буквам у ранньому віці – завдання складне, якщо систематично не підходити до пошуку навчальної літератури та книжок-посібників. Самостійно батькам навчити маленьку дитину читати та писати надзвичано складно, але наші товари для найменших прийдуть Вам на поміч навіть у таких важких завданнях як виховання дітей та їх розвиток. Не менш важливо навчити дітей порівнювати, дати розуміння про величину (більший-менший, високий-низький), властивості предметів (холодний-гарячий, тонкий-товстий, їстівний-неїстівний), величини (один-багато, багато-мало, різні-однакові).

Всі наші товари розраховані як на середньостатистичну родину із середньостатистичними потребами, так і на дуже активних маленьких дітей або тих хто ще не встиг проявити такої надзвичайної активності та жвавості. Саме через це товари в магазині Світограй продаються за доступними цінами по всій Україні з урахуванням високої якості продукції. Такі фактори мало цікавлять дитину, але для дорослих, які беруться за розвиток своєї маленької дитини, хлопчика чи дівчинки, цей фактор може стати вирішальним. Ціна на товари для малечі вигідна та адекватна навіть для малозабезпечених родин, що однозначно є вигодою для малентких дітей із малозабезпечених сімей, яким так само, як і дітям із сімей середнього класу, треба розвиватися та навчатися читанню та письму.

Отже, підбиваючи підсумки, можемо сміливо запросити Вас, шановні батьки, витратити час та сили на розвиток Ваших маленьких дітей, навчити їх читати та писати, а команда Світограй та наші товари для зовсім маленьких Вам з цим допоможемо.

Вгору