Раді вітати Вас на сайті нашого інтернет-магазину «Світограй», який спеціалізується на продажу товарів для розвитку дитини дошкільного і шкільного віку, в нашому інтернет-магазині ви можете купити дитячу книгу на будь-який смак. Турботливі батьки хотіли б якомога більше допомогти своїй дитині в житті. І найкращою допомогою є розвиток власної дитини на початку його ознайомлення зі світом. З давніх часів найголовнішим учителем і вихователем маленького чомучки є книга. Кожна сторінка дитячої книги містить безліч розвиваючої інформації, яку дитина засвоює і використовує в подальшому житті. А самим вірним і першим методом розвитку дитячої уяви все ще вважають читання дітям казок. Саме через казки старші покоління діляться зі своїми нащадками життєвою мудрістю.

Купуючи дитячу книгу на нашому сайті Ви отримуєте максимальне задоволення від спільного прочитання книги і спілкування з дитиною. На сайті представлені для продажу різноманітні казки, на яких виросло не одне покоління. Також в цілях дитячого розвитку багато книг з казками вміщують у собі різноманітні завдання для малюків, виконуючи які, дитина розвиває посидючість, навички каліграфії, координацію.

На сайті інтернет-магазину «Світограй» можна купити дитячі книги за найкращою ціною та іншу літературу, яка підійде навіть найвибагливішому читачеві, адже у кожної дитини свої переваги. Діти, які знайомі з буквами і вже вміють читати, знайдуть у продажу безліч цікавих книг в категорії «Книги для самостійного читання». Тим дітям, які ще не вміють читати, пропонуються розвиваючі книги для читання разом з батьками або вихователями в групі дитячого саду. Не менш захоплюючою для дитини, і навіть для дорослого, є система розвитку дитини за ігровою методикою. У такій формі малюк вчиться робити висновки з тих дій, які він виконував, проходячи ігрові завдання. Також до ігрових систем можна віднести індивідуальну та групову дитячу творчість. Оскільки кожна дитина має право на власне хобі та улюблене заняття, наш сайт «Свитограй» надає можливість вибрати і купити за низькою ціною для кожної дитини розвиваючу гру за вподобаннями.

Оскільки без навичок читання дитині буде закрита дорога до письма, на сайті представлені розвиваючі книги, прописи, тести, наліпки, розмальовки, пазли, які будуть поступово розвивати базові навички дитини, не навантажуючи її занадто одноманітними завданнями. Кожна така книжечка для навчання є своєрідною сходинкою, кожна наступна сходинка базується на знанні попередньої і тому так важливо, щоб дитині було легко і цікаво вчитися і розвивати свої таланти, не напружуючись при цьому в процесі навчання. Слід звернути особливу увагу на продуману систему підготовки дитячої руки до письма. Цей складний процес адаптації дитини до каліграфії допоможуть полегшити прописи, які не тільки поступово готують пальчики до виконання письмових завдань, але і сприяють розвитку таких якостей як витривалість та зосередженість, старанність і посидючість, які дуже знадобляться дитині в подальшому навчанні, у тому числі і в школі.

Для дітей шкільного віку наш магазин «Світограй» пропонує купити товари для групової творчості, розвитку у сфері інтересів і саморозвитку на дозвіллі. Безліч школярів люблять читати, але казками дітей цього віку вже не захопити. Для школярів та підлітків у продажу на сайті є великий вибір літератури за кращою ціною, класики і фантастики, читаючи яку дитина розвиває фантазію і уважність, пам'ять та ініціативність у вчинках.

Для вирішення питання про фізичний розвиток дитини, який постає практично перед кожним батьком, на сайті продається велика кількість товарів, які сприяють скиданню зайвої енергії вашого активного непосидючого малюка – біговелы, самокати, дитячий транспорт, ігри для активного відпочинку.

Якщо дитина захоплена саморозвитком, то доцільно було б купити їй серію розвивальних книг із завданнями по вивченню іноземних мов. Методика навчання базується на вивченні алфавіту, потім читанні, письмових вправах, складанні слів у речення, ігрових завданнях та ілюстративному навчанні.

Дошкільнята й діти шкільного віку можуть перевірити свої знання за допомогою різноманітних тестів, представлених на сайті нашого інтернет-магазину «Світограй». Розвивальні тести мають певну орієнтованість на досліджуваний матеріал і розбиті на різні рівні складності. Кожна дитина має можливість перевірити себе і свої знання, долаючи рівень за рівнем. Особливої актуальності останнім часом набуло розвитку пам'яті та логіки у дітей дошкільного і шкільного віку. Безліч серій розвиваючих книг спрямоване саме на це: логічні ігри та тести, серії для активної самостійної роботи. Купивши таку розвиваючу книгу, Ви маєте можливість зробити навчальний процес захоплюючим і невимушеним. Найпоширенішою системою тренування пам'яті є вивчення віршів, яка базується на розвиток та покращення мовних навичок.

А якщо у дбайливих батьків закінчились ідеї для подарунка своїм чудовим чомусикам, то наш інтернет-магазин «Світограй» пропонує придбати подарункові набори та книги, розділені по різних вікових категоріях та рівням складності, а головне — ці видання не дадуть дитині занудьгувати і розважать її в будь-який час. Сайт нашого інтернет-магазину весь час оновлюється і ніколи не стоїть на місці. Заходьте частіше в розділ «Новинки», щоб побачити оновлення товарів і мати можливість купити за найвигіднішою ціною ті з них, які зацікавлять і розвинуть Вашу дитину.

Дякуємо нашим покупцям за довіру і сподіваємося, що допомогли Вам і Вашим дітям весело і з користю провести час.