Заходь у Світограй і дитину розвивай!
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Подарункові видання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Книга — не тільки найкращий друг людини будь-якого віку, а й найкращий подарунок. Купуючи книгу та даруючи її, ви даруєте людині можливість розвиватися і ставати кращою версією себе. Серед книг-подарунків ви можете знайти книгу на будь-який смак, вік та потреби. Для жінок та любителів куховарити представлено широкий вибір книг про кулінарію, рукоділля та домогосподарство, романи, вірші та жіноча література. Дітям була би цікава дитяча література, казки для дітей, вірші, енциклопедії та розвивальна дитяча література. Серед книг для чоловіків відрізняються книги про механіку та чоловіча література. Особливе місце заслуговує література для читання усією  сім’єю.  Така книга допоможе провести час усією сім’єю і зблизитися, читаючи добру книгу усією сім’єю.  
         Купуючи книгу в подарунок, ви даруєте іншій людині мудрість і навички, які точно стануть їй у пригоді в житті. Будь-хто буде радий отримати книгу-подарунок від свого родича, батьків, друзів або знайомих. Головне, що книга-подарунок викликає масу приємних емоцій і піднімає настрій іншим, через що є одним із найкращих подарунків, вигаданих людством.

Ціна подарунку теж має значення. Якщо Ви не можете дозволити собі великі витрати на придбання подарунку дитині або дорослому, купити книгу зі збірки подарункових видань — ідеальний вибір. Як подарунок, книга не псується від часу, не потребує підзарядки, не потребує надзвичайних умов зберігання. Єдине, чого вона потребує, це дбайливого відношення читача і акуратності при використанні. До того ж, на відміну від телефона, розвивальна книга-подарунок покращить здібності дитини або дорослого, не шкодячи його психіці, зору, здоров’ю та не дозволить йому нудьгувати. При цьому ціна нового модного телефону неймовірно відрізняється від ціни книги. Книга набагато дешевша гаджетів, тому її ціна Вас теж приємно здивує.

Купуйте книги, даруйте книги і нехай усім буде цікаво!

Вгору